فروشگاه حقیقت

فروشگاه حقیقت از سال 1370 در محله پیروزی تهران فعالیت خود را در زمینه خدمات و تعمیرات سیستم های تهویه مطبوع شروع نموده است و باتوجه به نیاز بازار فروش محصولات سرمایشی و گرمایشی ساختمان را نیز ادامه داد .

شرکت حقیقت کاران پیشرو

فروشگاه حقیقت از سال 1385 فعالیت خود را در محل فعلی شرکت به عنوان نماینده رسمی شرکت های تهویه نیا ، سام سرویس , گلدیران شروع و بعد از همکاری با شرکت های مینو ، سایپا ، سایپا پرس ، حفاری شمال و شرکت های پتروشیمی شرکت حقیقت کاران پیشرو را تاسیس نموده تا بتواند همکاری خود را به صورت رسمی ادامه دهد .

فروشگاه اینترنتی

بهارتهویه

www.bahartahvieh.ir

از سال 1399 شرکت حقیقت کاران پیشرو برای بهبود دسترسی مشتریان خود و تمایل بیشتر افراد به خرید اینترنتی و غیر حضوری فروشگاه اینترنتی بهارتهویه را راه اندازی و وارد بازار دیجیتال شد . این مجموعه با توجه به نماینده بودن برندهای برتر سیستم های تهویه مطبوع توانسته خدمات قابل توجهی در این زمینه داشته باشد . فروشگاه بهارتهویه ارائه دهنده انواع سیستم های تهویه مطبوع و تاسیسات ساختمان با بهره گیری از تجربه سالیان فعالیت خود در این حوزه محصولات با کیفیت و گارانتی اصلی را از شرکت های معتبر تأمین و در اختیار مشتریان خود قرار داده است .

فروش محصولات با کیفیت

گارانتی معتبر