سامسونگ با توجه به طراحی هوشمندانه و تولید محصولات نوین و قابل اطمینان مانند کولرگازی، حضور فعال در بازار جهانی و تعهد در کسب و کار و ارایه خدمات منحصر بفرد و عالی، جایگاه ویژه ای در بازار جهانی محصولات دیجیتال، لوازم خانگی و نیز تجهیزات تهویه مطبوع مخصوصا کولر گازی و اسپلیت را به خود اختصاص داده است. انواع کولرگازی سامسونگ عبارت است از دیواری، ...

سامسونگ با توجه به طراحی هوشمندانه و تولید محصولات نوین و قابل اطمینان مانند کولرگازی، حضور فعال در بازار جهانی و تعهد در کسب و کار و ارایه خدمات منحصر بفرد و عالی، جایگاه ویژه ای در بازار جهانی محصولات دیجیتال، لوازم خانگی و نیز تجهیزات تهویه مطبوع مخصوصا کولر گازی و اسپلیت را به خود اختصاص داده است. انواع کولرگازی سامسونگ عبارت است از دیواری، پنجره ای، ایستاده و پرتابل که با اسم هایی همچون گود، گودوان، بوراکای، مالدیوز، مکس، ویواس، مکس30، میراژ، کریستال و ... در ظرفیت های مختلف تولید و عرضه میشود.
عملکرد سامسونگ در تولید محصولات:
سامسونگ به دلیل اهمیت دادن به حفظ منابع طبیعی، بهبود زندگی مردم و ارایه و تولید محصولات دوستدار محیط زیست، از معتبرترین و شناخته شده ترین شرکت ها در تولید کولرگازی و اسپلیت در دنیا می باشد. کولر گازی سامسونگ با توجه به استفاده از جدیدترین فناوری های دنیا و طراحی خاص خود به یکی از معتبرترین و پرفروشترین محصولات در ایران تبدیل شده است، که با توجه ارایه گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر شرکت سام سرویس باعث شده افراد مصرف کننده استقبال ویژه ای از این محصولات داشته باشند.
کمپرسورها و گازهای مبرد کولر گازی های سامسونگ:
کولر گازی سامسونگ خود از کمپرسورهای اسکرال، روتاری و کمپرسورهای مجهز به کیت اینورتر استفاده می نماید. اغلب در کولر گازی ایستاده با ظرفیت بالا از کمپرسور های اسکرال استفاده می شود. کمپرسورهای روتاری عمده ترین نوع کمپرسور استفاده شده در کولر های گازی می باشد. کولرگازی و اسپلیت هایی که در کمپرسورهای آن ها از کیت اینورتر استفاده شده است، دارای مصرف برق و انرژی کمتری می باشد. که به کولر های کم مصرف شناخته می شوند. لازم به ذکر است گاز مبرد مورد استفاده در کولر گازی سامسونگ از دو نوع R22 و R410a می باشند.

بیشتر

کولر گازی سامسونگ 

لیست مقایسه محصولات

انصراف