کولر گازی اجنرال با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های کشور ژاپن از بیشترین دوام و راندمان در آب و هوای مختلف نسبت به دیگر شرکت ها برخوردار است و بدلیل پیشینه طولانی در زمینه تهویه مطبوع به صورت تخصصی مورد اعتماد افراد است. از کولر گازی های اجنرال در مراکز آزمایشگاهی شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن تست کیفیت گرفته می شود تا مطلوبترین کیفیت را در سخت تری...

کولر گازی اجنرال با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی های کشور ژاپن از بیشترین دوام و راندمان در آب و هوای مختلف نسبت به دیگر شرکت ها برخوردار است و بدلیل پیشینه طولانی در زمینه تهویه مطبوع به صورت تخصصی مورد اعتماد افراد است. از کولر گازی های اجنرال در مراکز آزمایشگاهی شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن تست کیفیت گرفته می شود تا مطلوبترین کیفیت را در سخت ترین شرایط دارا باشد. خلاقیت در طراحی، خوش آوازه و مورد اعتماد بودن، کارایی بالا و تبلیغات گسترده موجب شده تا مصرف کنندگان در سراسر جهان استقبال گسترده ای از محصولات این شرکت داشته باشند. همچنین در ایران کولر گازی اجنرال به عنوان یکی از پرفروش ترین و قوی ترین برندهای کولرگازی و اسپلیت به حساب می آید. عمر طولانی قطعات و کمپرسورهای این محصول موجب شده تا قیمت بالاتری نسبت به دیگر محصولات مشابه داشته باشد.

انواع کولرگازی اجنرال

کولرگازی و اسپلیت های اجنرال با ظرفیت هوادهی 9000 الی 36000 btu/h در موقعیت نصب دیواری، انواع پنجره ای و مدل های مختلف در بازار ایران موجود می باشد.

کمپرسورها و گاز های مبرد کولر های گازی اجنرال

انواع کمپرسورهای مورد استفاده در کولرگازی و اسپلیت های شرکت اجنرال روتاری، اسکرال و کمپرسورهای مجهز به کیت اینورتر می باشد . کمپرسور استفاده شده در اکثر کولرهای گازی و اسپلیت های شرکت اجنرال از برند تکامسه آمریکا می باشد. رایج ترین کمپرسور در کولر های گازی، روتاری می باشد. کمپرسورهای اسکرال غالبا در کولر های گازی ایستاده با ظرفیت بالا استفاده می شود. کولرگازی و اسپلیت هایی که کمپرسور آنها مجهز به کیت اینورتر می باشند مصرف برق و انرژی کمتری دارند و به عنوان کولر اسپلیت های کم مصرف شناخته می شوند.باید توجه داشت گاز مبرد مورد استفاده در کولرهای گازی اجنرال معمولا گازهای R22 و R410a می باشد.
فروشگاه بهارتهویه نماینده رسمی شرکت تهویه نیا ، کولرگازی و اسپلیت اجنرال را با 10 سال خدمات پس از فروش ، 5 سال گارانتی کمپرسور و 2 سال گارانتی قطعات و بهترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می نماید .

بیشتر

کولر گازی اجنرال 

لیست مقایسه محصولات

انصراف