شرکت گری با توجه به تولید کولرگازی و اسپلیت های با کیفیت طی چند سال فعالیت در این بازار توانسته جایگاه ویژه ای پیدا کند و از این رو رقابت جدی ای با سایر برندهای معتبر کوارگازی داشته باشد. خلاقیت در طراحی، استفاده از تجهیزات پیشرفته و بکار گیری نیروهای متخصص باعث شده تا کولرهای گازی گری از کیفیت بین المللی برخوردار باشند، و در مناطق مختلف جغرافیا...

شرکت گری با توجه به تولید کولرگازی و اسپلیت های با کیفیت طی چند سال فعالیت در این بازار توانسته جایگاه ویژه ای پیدا کند و از این رو رقابت جدی ای با سایر برندهای معتبر کوارگازی داشته باشد. خلاقیت در طراحی، استفاده از تجهیزات پیشرفته و بکار گیری نیروهای متخصص باعث شده تا کولرهای گازی گری از کیفیت بین المللی برخوردار باشند، و در مناطق مختلف جغرافیایی مورد استفاده قرار می گیرند. لازم به ذکر است شرکت گری همواره به دنبال راهی برای کاهش مصرف انرژی و کاهش اثرات مخرب برای محیط زیست بوده است، که همین امر موجب علاقه افراد به این برند شده است.

انواع کولرگازی و اسپلیت گری:

کولرگازی گری در مدل های ICOOL ، T2MATIC ، ICROWN ، R4MATIC ، Q2MATIC ، G2MATIC ، G4MATIC در موقعیت نصب پنجره ای، پرتابل، اسپلیت دیواری و ایستاده ، در ظرفیت هوادهی 9000 الی 50000 btu/h تولید می شوند.

کمپرسورها و گازهای مبرد کولرگازی گری:

انواع کمپرسورهای به کار رفته در کولرگازی و اسپلیت گری عبارتند از: روتاری، اسکرال، پیستونی، Swing و کمپرسورهای مجهز به کیت اینورتر می باشد . شرکت گری در راستای کاهش مصرف انرژی در این محصولات از تکنولوژی اینورتر دیسی Inverter dc بهره می برد، که موجب کاهش 70 درصدی مصرف انرژی و بازدهی بیشتر می شود. اکثر کمپرسورهای شرکت گری از برند تکامسه آمریکا جزو معتبرترین شرکت ها می باشد. همچنین گاز مبرد مورد استفاده در کولرهای گازی و اسپلیت گری از نوع R22 و R410a سازگار با محیط می باشد.

فروشگاه بهارتهویه نماینده رسمی شرکت تهویه نیا ، کولرگازی و اسپلیت گری را با 60 ماه گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات و بهترین قیمت به مشتریان عزیز عرضه می نماید .

بیشتر

کولر گازی گری 

لیست مقایسه محصولات

انصراف