درباره بهارتهویه

درباره بهارتهویه

مجموعه ما که با فروش سيستم های سرمايشی و گرمايشی ساختمان ، تجهيزات آبرسانی و تجهيزات استخر و سونا کار خود را به صورت حضوری و فروشگاهی آغاز نموده که بعد از موفقيت و جلب رضايت مشتريان، مديريت محترم جهت خدمت رسانی به تمام هموطنان عزيز در سراسر کشور عزيزمان از طريق فضای مجازی اقدام به راه اندازی وبسايت نموده است . از اصول ما در فروشگاه، جلب و حفظ رضايت شما دوستانی است که سرمايه های بزرگ اين فروشگاه اينترنتی محسوب می شويد. در برابر قيمت های متغير و گاهاً غيرمنصفانه بازار، ما در کنار شما هستيم و همواره در تلاشيم تا کالاهای با کيفيت را با گارانتی اصلی و به نازل ترين قيمت در دسترس شما عزيزان قرار دهيم.

cms-img
cms-img

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه بهارتهویه منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر می باشد . استفاده شما کابر گرامی از مطالب وب سایت و همچنین خرید محصولات این فروشگاه آنلاین به معنی قبول تمامی قوانین مربوط به خرید اینترنتی و کاربر می باشد . 

ضمنا این فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی بوده و شما می توانید تمامی محصولات مربوط به سرمایشی و گرمایشی ساختمان را با اطمینان بیشتر خریداری نمایید .