سرمایشی

بهترین برندهای کولر گازی کم ‌مصرف

یکی از سیسیتم‌ های سرمایشی بهینه و پرکاربرد کولر گازی است. امروزه کولر‌های گازی در انواع متفاوتی از برند‌ها تولید و در بازار فروش محصولات عرضه شده‌اند. کولر‌های گازی در دو نوع پر مصرف و کم‌مصرف در بازار وجود دارند که می توان خریداری نمود. انتخاب هریک از آن‌ها به مواردی همچون متراژ محیط و میزان استفاده کاربر وابسته است. کولر‌های گازی کم‌مصرف به دلیل کاهش در هزینه‌های مصرفی بسیار مورد‌توجه افراد قرار‌گرفته‌اند. در این مقاله می‌خواهیم به معرفی بهترین برندهای کولر گازی کم مصرف خواهیم پرداخت.

معرفی انواع بهترین برندهای کولر گازی کم ‌مصرف

یکی از وسایل پرکابرد در فصول گرم سال کولرگازی است. کولر‌های گازی معمولی از مصرف بسیاربالایی برخوردار هستند. کولر‌های گازی کم‌مصرف از برخی امکانات بیش‌تری برخوردار بوده و به همین دلیل مصرف انرژی پایین‌تری در مقایسه با کولر‌های گازی معمولی دارند.

بهترین برند کولر گازی کم مصرف
بهترین برند کولر گازی کم مصرف

کولرگازی کم‌ مصرف اجنرال

برند اجنرال در دسته کولر‌های گازی مقرون به صرفه و اقتصادی قرار‌گرفته‌اند. کولر‌های گازی این برند دارای برچسب سطح مصرف انرژی A بوده و به همین دلیل جزو محصولاتی با مصرف انرژی پایین قرار‌ دارند. این برند در مقابل حرارت و کارکرد در مناطق گرمسیر بسیار مقاوم بوده و مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار‌گرفته است. از بهترین مدل‌های کولر‌های گازی اجنرال می‌توان به کولر گازی اجنرال 12000 اینورتر سرد مدل ASGG12JLCA OGENERAL و کولر گازی اجنرال ٢٤٠٠٠ مدل ASGS٢٤LFCA اشاره نمود. تجهیزات و قطعات بکار رفته در این کولر گازی اجنرال از سطح استاندارد و کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و به دلیل گاز مبرد استفاده شده در این محصول از سطح سرمایشی مطلوبی برخوردار است.

بهترین کولر گازی کم مصرف سامسونگ
بهترین کولر گازی کم مصرف سامسونگ

کولرگازی کم‌ مصرف سامسونگ

شرکت تولید کننده محصولات سامسونگ از قدمت بالایی برخوردار بوده و مشتریان بسیاری دارد. برند سامسونگ در طی فعالیت خود در زمینه تولید محصولات سرمایشی-گرمایشی و خانگی، طرفداران و مشتریانی بسیار را به سوی خود کشاند. کولر‌های گازی این برند از بازدهی و راندمان مطلوبی برخوردار بوده و از تنوعی بسیار در زمینه تولید و طراحی محصولات برخوردار است. از بهترین مدل‌های کولر‌های گازی برند سامسونگ می‌توان به مواردی همچون کولر گازی اینورتر سامسونگ 24000 مدل AR24TSHGAWK/FA و کولر گازی سامسونگ اینور‌تر ١٨٠٠٠ اشاره نمود. کولر‌های گازی کم‌مصرف برند سامسونگ در دسته بهترین‌ها قرار‌گرفته و جزو بهترین برند‌های موجود در بازار فروش محصولات است.

کولر گازی کم ‌مصرف ایران رادیاتور

برند ایران رادیاتور در مقایسه با سایر برند‌ها برای محصولات خود ظاهری متفاوت را طراحی نموده است. کولر‌های گازی ایران رادیاتور از ظاهری زیبا و منحصر‌به‌فرد برخوردار بوده و متناسب با هر دکوراسیون، قابل نصب و اجرا است. این برند محصولات خود را مطابق با استاندارد‌های معتبر و بین‌المللی تولید نموده و از سطح کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند. کولر‌های گازی کم‌مصرف ایران رادیاتور از راندمان و بازدهی مطلوبی برخوردار هستند.

پوشش بدنه و قطعات بکار رفته برای تولید و طراحی محصولات این برند از آلیاژ‌های مرغوب بوده و از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار هستند. از بهترین مدل‌های کولر‌های گازی کم‌مصرف ایران رادیاتور می‌توان به مدل‌هایی همچون کولر گازی ایران رادیاتور 30000 سرد و گرم مدل IAC-30CH/A و کولر گازی ١٨٠٠٠A مدل IAC-١٨CH/XA/A اشاره نمود.

کولرگازی کم‌ مصرف جی پلاس

تمامی محصولات تولید شده توسط این برند از مصرف انرژی پایینی برخوردار هستند. سطح مصرف انرژی کولر‌های گازی جی پلاس A بوده و از بازدهی و راندمان بسیار مطلوبی برخوردار هستند. سیستم این محصول مجهز به اینور‌تر بوده و به همین دلیل از میزان مصرف انرژی پایین‌تری در مقایسه با سایر محصولات مشابه در بازار برخوردار است. از بهترین مدل کولرگازی کم‌مصرف جی پلاس می‌توان به کولر گازی جی پلاس 30000 اینورتر سرد و گرم اشاره نمود. درون سیستم این محصول از فیلتر‌های چند لایه تهیه شده و به همین دلیل از ورود هرگونه آلودگی و گرد‌و‌غبار به درون محیط جلوگیری می‌نماید.

کولرگازی کم‌ مصرف ‌گری

کولر‌های گازی‌ گری به دلیل برخورداری از کیفیت و بازدهی مطلوب بسیار مورد‌توجه کاربران قرار‌گرفته است. برند‌گری با بهره‌مندی از تجهیزات پیشرفته و قطعات مرغوب موفق به تولید کولر‌های گازی با مصرف انرژی پایین شده است. برند‌گری یک شرکت معتبر چینی بوده که محصولات این برند در رقابت با سایر محصولات موجود در بازار ارائه‌شده‌اند. از بهترین مدل‌های کولرگازی کم‌مصرف‌گری می‌توان به مدل‌های کولر گازی ١٢٠٠٠‌ گری و کولر گازی ٢٤٠٠٠‌ گری مدل کول اچ را اشاره نمود. کمپرسور‌های سیستم کولر‌های گازی کم‌مصرف برند‌گری روتاری بوده و با استفاده از گاز مبرد از سطح مصرف انرژی پایینی برخوردار است.

کولرگازی کم‌ مصرف ال جی

یکی از برند‌های قدیمی در زمینه تولید و طراحی سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی می‌توان به برند ال جی اشاره نمود. کولر‌های گاز کم‌مصرف ال جی در مقایسه با سایر محصولات مشابه در بازار از راندمان مطلوبی برخوردار بوده و از تنوع بسیاری برخوردار هستند. محصولات این برند از کیفیت بالا و عملکرد بی‌نظیری برخوردار بوده و به همین دلیل در مدت زمانی کوتاه مورد‌توجه و استقبال بسیاری از کاربران قرار‌گرفته است. از کم‌مصرف‌ترین مدل‌های کولر‌های گازی برند ال جی می‌توان به کولر گازی ٣٠٠٠٠ ال جی و کولر گازی ٩٠٠٠ ال جی اشاره نمود. این محصول تا ٧٣ درصد به کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های مصرفی کمک می‌نماید. همچنین محصولات این برند از عمر مفید بالایی برخوردار هستند.

بهترین کولر گازی کم مصرف هایسنس
بهترین کولر گازی کم مصرف هایسنس

کولرگازی کم‌ مصرف هایسنس

شرکت هایسنس به تولید انواع کولر‌های گازی کم‌مصرف اقدام نموده است. کولر‌های گازی کم‌مصرف هایسنس قابلیت سرمایش و گرمایش را به طور همزمان داشته و خیال بسیاری از کاربران را به هنگام خریداری و استفاده آسوده نموده است. کولرگازی این برند به دلیل بهره‌مندی از کمپرسور روتاری و کیت اینور‌تر از مصرف انرژی پایینی برخوردار است. از انواع مدل‌ های کولر‌های گازی هایسنس می‌توان به کولر گازی کاستی اینورتر هایسنس 48000 مدل HIC-48 و کولر گازی هایسنس مدل HIH٣٠VQ اشاره نمود. کولر‌های گازی این برند به دلیل برخورداری از برچسب انرژی سطح A انتخاب بسیار مناسبی برای خریداری هستند.

نتیجه ‌گیری

کولر‌های گازی سیستم‌های سرمایشی هستند که در فصول گرم سال بسیار مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در فصول گرم سال به دلیل حرارت و گرما بسیار هر موقعیت جغرافیایی، برای تامین هوای مطلوب به انرژی مصرفی بسیار بالایی نیاز است. به همین دلیل پس از پایان هر ماه کاربران باید مبلغ هنگفتی را بابت عملکرد سیستم های تهویه مطبوع بپردازند. اما با پیشرفت تکنولوژی، تولید و طراحی کولر‌های گازی کم‌مصرف به‌ کاربران برای پایین آمدن هزینه‌های مصرفی بسیار یاری رسانده است.

همان طور که خواندید، در این مطلب به بررسی و معرفی بهترین برندهای کولر گازی کم مصرف پرداختیم. البته برای آنکه بتوانید در مصرف برق کولر گازی صرفه جویی کنید، باید کولر گازی مطابق با متراژ خانه خریداری کنید. چنانچه قصد خرید با بهترین قیمت کولر گازی دارید، با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *