گرمایشی

بهترین آبگرمکن‌ برای محیط 150 متری

بهترین آبگرمکن برای محیط 150 متری

آبگرمکن‌ها یکی از اساسی ترین و ضروری ترین تجهیزات و سیستم های گرمایشی هستند که ابعاد کوچک آن برای متراژ‌های کم از‌ جمله آرایشگاه‌ها و منازل ۱۵۰ متری و پایین تر مناسب است. از آنجایی که در بسیاری از خانه ها و فضاهای مختلف از آبگرمکن استفاده می شود، در ادامه مطلب با ما همراه باشید چرا که قصد داریم در این مطلب به معرفی بهترین آبگرمکن برای محیط 150 متری بپردازیم.

معرفی آبگرمکن برای خانه های 150 متری

افزایش آپارتمان نشینی نیاز به آبگرمکن را نیز افزایش داده است. بیشتر افراد که خانه‌های ۱۵۰ متر و کمتر را دارا هستند، نیاز به یک خرید آبگرمکن مناسب که بهترین سازگاری و تناسب را با متراژ خانه‌شان داشته باشد، دارند.

امروزه برند‌های متنوع و مختلفی وجود دارند که به تولید بهترین آبگرمکن‌ها مشغول‌اند و می‌توانند نیاز افراد  به آبگرمکن‌های کم حجم و سبک را تامین نمایند.

اگر شما هم قصد خرید یک آبگرمکن برای محیط ۱۵۰ متری و یا کوچک تر را دارید، مقاله پیش رو را مطالعه فرمایید.

ویژگی آبگرمکن‌ های برای محیط ‌های ۱۵۰ متری

برای آنکه بتوانید بهترین آبگرمکن ها را برای محیط های 150 متری خریداری کنید، لازم است این ویژگی ها را برای آبگرمکن، مد نظر قرار دهید:

 • کم فشار
 • دارای شمعک دائمی
 • دارای فندک پیزو الکترونیک
 • قابل کارکرد با گاز شهری
 • امکان تنظیم شعله به صورت دستی
 • دارای استانداردهای داخلی و خارجی
 • عدم اشغال فضا
 • دارای وزن و حجم کم
 • صرفه جویی در مصرف گاز و برق
 • کنترل هوشمند شعله
 • دارای توربولاتور

در گذشته آبگرمکن‌ها به صورت نفتی تولید می‌شوند و اما امروزه به دلیل توسعه لوله و گاز آبگرمکن‌ها شکل گازی و مدرن تری به خود گرفتند و در دو نوع دیواری وایستاده به تولید و فروش رسیدند. نوع دیواری آن به دلیل حجم ‌و ابعاد بسیار کم ‌برای محیط های کوچک مناسبت بیشتری داشته است.

آبگرمکن‌ها در دو نوع دیواری و ایستاده به فروش می‌رسند، نوع دیواری آن در آپارتمان‌های ۱۵۰ متری مورد استفاده بیشتری قرار می‌گیرد، زیرا فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند و افراد هیچ نگرانی بابت هدر رفت فضای خود متحمل نمیشوند. در منازل، دفاتر کاری، سالن‌های زیبایی و غیره، نیز استفاده از آبگرمکن‌های دیواری پیشنهاد می‌شود.

در مقابل آبگرمکن‌های ایستاده که دارای مخزن نیز می‌باشند، نیازمند فضای بیشتری هستند و همچنین قابلیت گرمایش فضای بیش از ۱۵۰ متر را نیز دارند.

آبگرمکن‌ های دیواری، از پرفروش ترین سیستم های گرمایشی

آبگرمکن‌های دیواری از‌ پر فروش ترین انواع آبگرمکن‌ها هستند. ابگرمکن دیواری برای متراژهای کم بسیار مناسب بوده و می‌تواند آب گرم مورد نیاز را تامین نماید. آبگرمکن‌های دیواری برای خانه‌هایی که با کمبود فضا مواجه هستند کاربرد زیادی دارد و می‌تواند به طور موثر عمل نماید.

بسیاری از آبگرمکن‌های دیواری جهت جلوگیری از احتراق نیاز به نصب دودکش دارند که هنگام ‌نصب آبگرمکن به این ‌نکته باید توجه کرد. ابگرمکن‌های دیواری نسبت به نوع ایستاده آن مزایای بسیار بیشتری داشته و گاز‌ کمتری نیز مصرف میکنند.

نوع ابستاده این‌ محصول به دلیل عدم‌ وجود مخزن‌ به صورت سریع و آنی آب گرم ‌را در دسترس ساکنین خانه قرار می‌دهد. تا زمانی که شیر آب گرم باز باشد، ابگرمکن به تولید آب گرم ادامه خواهد داد. آبگرمکن دیواری در برابر رسوب بسبار مقاوم است؛ اما نیاز به سرویس دوره ای و بازرسی فصلی دارد؛ زیرا ممکن است خرابی در آبگرکمن‌های دیواری زودتر از نوع ایستاده آن اتفاق بیوفتد.

بهترین مدل های آبگرمکن برای محیط های 150 متری

در این بخش به معرفی آبگرمکن‌های مناسب محیط ۱۵۰ متر می‌پردازیم:

آبگرمکن ۱۶ لیتری آزمایش مدل AZ16EC

ازمایش یکی از برندهای موفق ایرانی است که سالانه آبگرمکن‌های متنوع و متفاوتی را تولید کرده و به فروش می‌رساند. مدل مذکور یکی از کوچک ترین و اقنصادی ترین نوع آبگرمکن‌های این برند محسوب شده و برای محیط‌های ۱۵۰ متری و کوچک تر بسیار متناسب است.

این آبگرمکن دارای قطعات و متریال بسیار با کیفیت است و قابلیت تولید آب گرم و فشار کافی را دارد. توان این محصول ۲۰۰۰ وات است و قابلیت تولید آب با دمای ۸۰ درجه را دارد. وزن محصول بین ۱۲ کیلو گرم است.

آبگرمگن دیواری بوتان مدل B4115 turbo

آبگرمکن مذکور یکی از محصولات بسیار‌مرغوب بوتان است که دارای قیمت بسیار اقتصادی و مناسب است. حجم و ابعاد کوچک آن، این‌محصول را برای محیط‌های ۱۵۰ متری بسیار‌مناسب ساخته است.

این ‌محصول ایمنی بالایی دارد و هیچ نیازی به دودکش نداشته و هزینه سرویس و بازرسی آن بسیار کم و ناچیز است. آبگرمکن بوتان نیازی به گاز ندارد و می‌تواند به صورت برقی هم به کار خود ادامه دهد.

جنس بدنه آن گالوانیزه با ضخامت ۳ میلی گرم است، از آنجایی که آبگرمکن‌ها در محل‌های پر از رطوبت و نم دار نصب ‌می‌شوند، این محصول می تواند مقاومت زیادی داشته باشد. اگر محصول مذکور بدنه محکم و مستحکمی نداشته باشند به سرعت آسیب دیده و از‌ کار می‌افتند. جنس بدنه آبگرمکن بوتان مقاومت بالایی دارد و همین امر باعث می‌شود که خریدار در ‌این ‌محصول هیچ گونه پوسیدگی و خوردگی را شاهد نباشد.

نصب این‌ محصول باید توسط متخصص انجام ‌پذیرد و اگر ‌می‌خواهید خودتان اقدام به نصب آن نمایید، حتما قبل از اقدام به دفترچه راهنمای محصول توجه فرمایید.

آبگرمکن دیواری ویلدون مدل Else24

محصول مذکور یکی از سازگار‌ترین محصولات برای محیط‌های ‌کوچک ‌نظیر‌کافی شاپ‌ها و سالن‌های زیبایی و خانه‌های‌ کوچک‌ محسوب می‌شود و می‌تواند کارایی بالایی از خود نمایان کند.

جنس بدنه این‌ محصول از‌ پلاستیک است و توان ۵۵۰۰ واتی داشته و حجم مخزن این‌ محصول کمتر از یک لیتر است. این آبگرمکن هیچ گونه خطری برای ساکنین ندارد و دارای یک شیر اطمینان است که فشار روی قطعات را برداشته و خطر ترکیدن را از بین رفتن را رفع می‌کند. شیر اطمینان به صورت جدا گانه روی محصول نصب خواهد شد.

ترموستات این محصول بسیار با کیفیت است و به عنوان یک قطعه بسیار ‌مهم و ضروری کارکرد بسیار متناسبی از خود نشان می‌دهد. یک نکته بسیار حائز اهمیت وجود دارد و آن این است که محصول را در کنار محصولات اشتعال زا قرار ندهید و اطراف آبگرمکن را خالی بگذارید.

آبگرمکن لرد مدل TK_50

ابگرمگن مذکور نیز یکی از محصولات بسیار خوب برای محیط‌های کوچک محسوب شده و توانسته خریداران خود را به رضایت برساند. جنس بدنه محصول از استیل ضد زنگ است و همین امر ظاهر محصول را به خوبی حفظ می‌کند.

وزن این‌محصول ۳۳ کیلو گرم است و حجم آن ۵۰ لیتر است و ظرفیت حرارتی معادل ۴۴۰۰۰ کیلو گازی بر ساعت ارائه می‌دهد. این محصول قابلیت تامین ۵۰ لیتر آب گرم در یک دقیقه را دارد.

رنگ پودری الکترو استاتیکی به کاررفته در بدنه محصول باعث عدم زنگ زدگی و خوردگی و پوسیدگی آن شده و از هرگونه تغییر ظاهر محصول را حفظ می‌کند.

آبگرمکن دیواری ایران شرق مدل ۳۰۲۰

آبگرمکن مذکور دارای فشار بسیار پایین است و از شیر امطمینان برخوردار بوده و دارای گاز شمعک است و حجم و وزن بسیار کمی دارد.

وزن این محصول ۲۱ کیلو گرم است و حجم ‌مخزن آن ۳۳ بوده و ظرفیت حرارتی ۱۸۰۰۰ دارد. قطر لوله ورودی و خروجی محصول ۲/۱ اینچ است و حداکثر فشار ورودی ۱۰ بار است و اختلاف دمای زیادی را در این محصول مشهود نمی‌باشیم.

آبگرمکن گازی جی اچ ام مدل G2116

محصول یکی از سازگار ترین محصولات برای محیط‌های مختلف و اپارتمان‌های ۱۵۰ متری است و قابلیت تامین آب با دمای ۸۰ درجه را داشته و فشار گاز طبیعی محصول ۲۰ میلی لیتر است.

جنس بدنه این محصول از فولاد است و گارانتی‌های معتبر و ضمانت‌های آن ‌که نشان از اصالت کالا دارد، زبان زد مصرف کنندگان است. توان این‌محصول ۲۰۰۰ وات است و وزن آن هنراه با بسته بندی ۲۵۰۰۰ کیلو گرم است.

ظرفیت حرارتی محصول ۲۱۰۰۰ بر ساعت است و به دلیل استفاده از قطعات مرغوب و با کیفیت در این محصول عمر ودوام آن بسیار بالا بوده و توانایی کارکرد به مدت سال‌های متمادی را دارد.

آبگرمکن کاوه مدل ۵۰

کاوه یکی از برندهای قدیمی و مطرح ایرانی است که در تولید آبگرمکن به طور حرفه‌ای عمل کرده و توانسته محصولات خوبی را روانه بازار نماید. وزن این محصول به همراه بسته بندی ۱۷۰۰۰ گرم است و توان ۱۵۰۰ واتی این محصول را برای محیط‌های کوچک بسیار مناسب و سازگار کرده است.

قابلیت تنظیم پیشرفته دما یکی از قابلیت‌های مطرح این محصول محسوب می‌شود و توانایی تامین آب با دمای حداکثر ۹۹ درجه را دارد. سایز لوله ورودی ۲ سانتی متر است و این محصول نیز مخزن با حجم ۳۳ دارد.

آبگرمکن برقی پروتون مدل pn12

پروتون هم یکی از برندهایی است که آبگرمکن‌هایی با کیفیت متوسط و اقتصادی روانه بازار کرده است. جنس این محصولات استیل ضد زنگ بوده و وزن آن ۱۳ کیلو‌گرم است و توان ۲۲۰ واتی داشته و دارای یک المنت است و حجم‌ مخزن آن ۲۰ لیتر است.

برق این محصول به دو روش جرقه زدن و کلید حرارت تامین می‌شود و دارای دو شیر جهت تنظیم شعله و دمای درخواستی است. این محصول قابلیت کارکرد با کنترل فشار را دارد و از هدر رفت آب جلوگیری می‌نماید.

اگر ‌به هر دلیلی مانند گرفتگی لوله و امثال آن، حرارت نتواند از دودکش خارج شود آبگرمکن به سرعت خاموش شده و خطر احتراق را رفع می‌نماید. این محصول مجهز به کلید حرارت است که اگر دما بیش از حد مجاز شود، آبگرمکن را خاموش می‌نماید.

سخن آخر

همه افراد نیاز به آب گرم دارند و همین امر وجود آبگرمکن را حیاتی و اساسی می‌کند و از آن‌ جهت‌ که امروزه بیشتر خانه‌ها ۱۵۰‌متر و کمتر از آن شده، وجود یک آبگرمکن مناسب، ضروری است. در این مقاله سعی‌ نمودیم چندین محصول سازگار با متراژ‌های 150 متر را به خریدارن معرفی نماییم. تمامی برند‌های ذکر شده دارای کیفیت و پشتکار بسیار بالا هستند و شما بی هیچ نگرانی ‌می‌توانید از این برندها خرید کرده و لذت استفاده از این‌ محصول مرغوب را کسب نمایید.

البته برای خرید بهتر می توانید با شماره های موجود در سایت بهارتهویه تماس بگیرید و از راهنمایی های کارشناسان ما در این مجموعه بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *