گرمایشی

مقایسه انواع پکیج‌ های بوتان ؛ کدام پکیج بوتان بهتر است؟

مقایسه انواع پکیج های بوتان

[vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]پکیج‌ بوتان نسل جدیدی از سیستم ‌های گرمایشی هستند که در مقایسه با موتورخانه‌ها و دیگر سیستم‌های ‌گرمایشی قدیمی از مزایا بیش‌تری برخوردار هستند. شرکت تولید‌کننده انواع پکیج‌های بوتان، با تولید و طراحی متنوعی از پکیج‌ها توانسته نظر بسیاری از کاربران را به خود جلب نماید. همچنین انتخاب را برای افراد آسان‌تر نموده تا دستگاهی مناسب با فضای خود را می‌توانند انتخاب نمایند. برند بوتان باتوجه به استانداردهای بین‌المللی موفق به طراحی و تولید دستگاه‌هایی با کیفیت شده است. در این مقاله به مقایسه انواع پکیج های بوتان و ویژگی‌های آن‌ها برای شناخت بیش‌تر کاربران به این دستگاه‌ها می‌پردازیم.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][cz_image css_animation=”bounceInLeft” id=”cz_39141″ image=”4406″][/cz_image][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

معرفی شرکت بوتان

گروه صنعتی بوتان در سال 1332 آغاز به فعالیت نمود و با بیش از نیم قرن تجربه موفق به کسب رضایت بسیاری کاربران شد. این شرکت اولین بار با تولید و طراحی اجاق های گاز‌ در سال 1335 و دیگر محصولاتی همچون آبگرمکن دیواری، بخاری، سیلندرگاز مایع و دیگر محصولاتی از این قبیل را روانه بازار‌های فروش محصولات نمود. شرکت بوتان در سال 1372 موفق به طراحی و تولید اولین نسل پکیج‌ها شد و در طی سال‌های متوالی به تولید انواع پکیج‌ها اقدام نمود. از سال 1380 با معرفی پکیج‌ها و کارکرد آن‌ها به کاربران فروش افزایش یافت و پکیج بوتان به جایگاهی بسیار برتر در میان مشتریان و کاربران دست یافت.[/vc_column_text][vc_column_text]

مدل‌های مختلف پکیج بوتان

شرکت بوتان در طی سالیان تولید پکیج‌ها انواع بسیاری را به بازار‌های فروش ارائه نمود که به مرور زمان برخی از آن‌ها از مرحله تولید خارج شده‌اند. اما تمام توان و نیروی خود را بر تولید و طراحی بسیار با کیفیت چهار محصول قرارداده که در این قسمت از مطالب به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

پکیج دیواری مدل بیتا

پکیج دیواری مدل بیتا یکی از ارزانترین پکیج ها در میان سایر انواع پکیج‌های بوتان است. قطعات بکار رفته برای تولید این محصول توسط کشورهای آسیایی و ایران تهیه شده و تمامی این قطعات و خود محصول مورد تایید بوتان است. پکیج بیتا 26000 را می توانیم یکی از بهترین نمونه های این مدل از پکیج های بوتان بنامیم.  البته افراد می توانند این دستگاه را در ظرفیت‌های 22 و 24 کیلو واتی و 26 خریداری نمایند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1662627082380{background-color: #ffffff !important;}”][cz_image css_position=”relative;display: table;margin:0 auto” link_type=”custom” id=”cz_33361″ image=”4403″ link=”url:https%3A%2F%2Fbahartahvieh.ir%2Fproduct%2F%25d9%25be%25da%25a9%25db%258c%25d8%25ac-%25d8%25af%25db%258c%25d9%2588%25d8%25a7%25d8%25b1%25db%258c-%25d8%25a8%25db%258c-%25d8%25aa%25d8%25a7-26000%2F|title:%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA%20%D9%88%20%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%20%D9%BE%DA%A9%DB%8C%D8%AC%2026%20%D8%A8%DB%8C%D8%AA%D8%A7|target:_blank”][/cz_image][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

پکیج دیواری مدل پرلا پرو

پکیج پرلا پرو از برند بوتان جزو بهترین پکیج‌های برند بوتان قرار داشته و برای محیط‌هایی با مساحت 250 متر مربع بسیار مناسب است. این پکیج ها از امکاناتی همچون نمایشگر دیجیتال تعبیه شده بر روی بدنه، قطعات بکار رفته ایتالیایی، سیستم هواگیری خودکار، پمپ سه سرعته ساخت دانمارک، شیر سه طرفه تولید ایتالیا، سیستم احتراق و دیگر مواردی از این قبیل بهره مند است. پکیج دیواری مدل پرلا پرو دارای ظرفیت‌های گرمایشی 24، 28 و 32 بوده و در بازار‌های فروش سیستم‌های گرمایشی و در رقابت با سایر برند‌ها قرار گرفته‌اند. پکیج بوتان پرلا پرو 24000 را می توانیم محبوب ترین پکیج از این خانواده بنامیم.

پکیج دیواری مدل پارما

پکیج دیواری مدل پارما مناسب برای استفاده در محیط‌هایی با مساحت 140 متر مربع مناسب است. این مدل از پکیج‌های بوتان مجهز به سیستم عیب یابی خودکار بوده و قطعات بکار رفته برای تولید این محصول اروپایی هستند. ظرفیت گرمایشی این مدل از پکیج‌های بوتان محدود بوده و در ظرفیت‌هایی 22 و24 کیلو واتی تولید و به بازار فروش ارائه شده‌اند.

پکیج دیواری مدل پاویا

جدیدترین پکیج تولید شده توسط شرکت بوتان بوده که از کیفیت و متریال مطلوب و مرغوبی برخوردار است. این مدل پکیج همچون پکیج مدل پرلا در دسته بهترین‌ها قرار گرفته و طرفدارانی بسیار دارد. پکیج دیواری مدل پاویا مجهز به سیستم عیب یابی خود کار و صفحه نمایشگر دیجیتال بوده که کاربر با مشاهده کد خطا بر روی صفحه دیجیتال می‌تواند به بررسی دستگاه و رفع خطای آن اقدام نماید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][/vc_column][vc_column width=”1/2″ css=”.vc_custom_1662627082380{background-color: #ffffff !important;}”][cz_image css_position=”relative;display: table;margin:0 auto” link_type=”custom” id=”cz_64335″ image=”4405″ link=”target:_blank”][/cz_image][/vc_column][vc_column width=”1/4″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ویژگی مدل‌های پکیج‌های بوتان و مقایسه آن ها

 

در این قسمت از این مطالب به ارائه توضیحاتی در ارتباط با ویژگی‌های انواع پکیج‌های بوتان می‌پردازیم:

دیواری یا زمینی بودن پکیج‌های بوتان

پکیج‌های زمینی و دیواری از نظر نصب با یکدیگر تفاوت داشته که پکیج‌های دیواری بر روی دیوار نصب شده و فضای خاصی را اشغال نمی‌کند، اما پکیج‌های زمینی بر روی زمین قرار گرفته و فضایی را متناسب با ابعاد دستگاه اشغال می‌کنند. پکیج‌های زمینی از نظر جم و اندازه بزرگ‌تر از پکیج‌های دیواری بوده و انتخاب مناسبی برای استفاده در آپارتمان‌ها نیست. پکیج‌های زمینی کاربرد و استفاده‌ای بسیار مطلوب برای محیط‌هایی پر جمعیت، مساحت بالا و پر رفت و آمد دارد. پکیج‌های دیواری هم برای استفاده در آپارتمان‌ها و منازل مسکونی و یا اداری با متراژ پایین مناسب است.

آنالوگ و دیجیتالی بودن پکیج‌های بوتان

پکیج‌های دیجیتالی بوتان مجهز به یک صفه نمایشگر دیجیتال بوده که بر روی بدنه دستگاه تعبیه شده و مواردی همچون دمای آب، حالت گرما یا سرما، کدهای اخطار و دیگر مواردی از این قبیل را نشان می‌دهد. صفحه دیجیتال برای عیب یابی دستگاه بسیار مناسب بوده و به هنگام بروز هرگونه مشکل، کد خطایی بر روی صفحه نمایشگر نشان داده خواهد شد که کاربر در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌تواند به برطرف نمودن آن اقدام نماید. پکیج‌های آنالوگ بوتان فاقد صفحه نمایشگر بوده و با چراغ‌های کوچکی که بر روی بدنه دستگاه قرار گرفته شده است به بررسی وضعیت مطلوب و یا نامطلوب دستگاه اقدام می‌نمایند. پکیج‌های مدل پرلا پرو و پاویا مجهز به صفحه دیجیتال بوده و پکیج‌های مدل پاویا و بیتا آنالوگ هستند.

ظرفیت حرارتی پکیج‌های بوتان

ظرفیت حرارتی پکیج‌ها به معنای میزان قدرت و توانایی آن‌ها در تولید گرما است. پکیج‌های بوتان دارای انواع متفاوتی از ظرفیت‌ها بوده که هرچه این ظرفیت‌ها بیش‌تر باشند به معنای آن است که محیط‌هایی با مساحت‌های بیش‌تری را می‌توانند گرم کنند. پکیج‌هایی با ظرفیت 24 مناسب برای استفاده در محیط‌هایی با متراژ 180 متر مربع است. ظرفیت 36 پکیج‌های بوتان برای محیط‌هایی با 250 متر مربع و ظرفیت 22 مناسب برای محیط‌هایی با مساحت 140 متر مربع مناسب است.

قیمت

پکیج‌های بوتان از قیمت‌های متنوعی برخوردار بوده زیرا امکانات هریک از آن‌ها با دیگری متفاوت است. در میان انواع پکیج‌های تولید شده برند بوتان مدل بیتا ارزان‌ترین و مدل پرلا پرو گران‌ترین آن‌ها است. همچنین قطعات بکار رفته برای تولید محصولات و آنالوگ و دیجیتال بودن دستگاه‌ها تاثیر بسیار مهمی در قیمت گذاری پکیج‌ها دارد.

سیستم عیب یابی پیشرفته

مدل‌های دیجیتال پکیج‌های بوتان مجهز به سیستم عیب یابی خودکار بوده که دو مدل پرلا پرو و پاویا مجهز به این سیستم هستند. با نمایش کدهای خطا و مراجعه به دفترچه‌های راهنما پکیج‌ها می‌توانید به رفع هریک از مشکلات اقدام نمایید.

نتیجه گیری

شرکت بوتان یکی از تولیدکنندگان برتر و موفق بوده که محصولات آن مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفته است.‌ای برند با تولید انواعی از پکیج‌ها قدرت انتخاب را برای کاربران آسان نموده است. کاربران با مقایسه‌های ارائه شده پکیج‌ها در این مقاله می‌توانند انتخاب مطلوبی داشته باشند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *