گرمایشی

معایب پکیج گلدیران چیست؟

معایب پکیج گلدیران

انواع مختلفی از پکیج های گرمایشی با برندهای گوناگون تولید و به بازار عرضه شده اند. با توجه به قیمت پکیج ایران رادیاتور و کیفیت فوق العاده آن، رقیب های بسیاری وارد بازار شده اند تا بتوانند سهم خوبی از مشتریان از آن خود کنند. پکیج گلدیران یکی از همین پکیج های گرمایشی است. پکیج‌های گلدیران باتوجه به مزایای بسیاری که دارند دارای معایبی نیز هستند. امروزه افراد به جهت اسنتفاده بسیار از این سری محصولات مطلوب است آگاهی‌های لازم را برای بهره مندی هرچه بیشتر از این سیستم ها را داشته باشند. کاربران با آگاهی لازم از معایب پکیج می‌توانند با اقدامات آسان‌تری اقدام به رفع آن نمایند. در این مطلب با معایب پکیج گلدیران به طور کامل آشنا خواهید شد.

معایب پکیج گلدیران

معایب پکیج گلدیران

معایب پکیج گلدیران

در این قسمت با برخی از معایب پکیج گلدیران آشنا خواهید شد. به این وسیله کاربران به هنگام بروز هرگونه مشکل می توانند با آگاهی بیشتری نسبت به رفع آن ها اقدام نمایند.

عدم گرم نمودن آب مصرفی پکیج گلدیران

اگر شما هم جزو افرادی هستید که از پکیج‌های گلدیران استفاده می‌نمایید اما با مشکل عدم گرم نمودن آب مصرفی مواجه هستید، باید بگوییم که در برخی مواقع ممکن است برخی از کاربران از این مشکل پکیج گرمایشی گلدیران شکایت دارند.

این محصولات به سبب برند محبوب و شناخته شده گلدیران در بسیاری از خانه‌ها و یا محیط‌های دیگر انواع مدل‌ها و ظرفیت‌های متنوع پکیج‌های زمینی و یا دیواری مورد استفاده قرار می‌گیرند. کاربران به هنگام استفاده در مواقعی متوجه عدم گرمایش آب صرفی و یا عدم گرمایش محیط مواجه خواهند شد که این موضوع به سبب فعالیت مداوم و طولانی مدت این دستگاه رخ می دهد.

اگر افراد و یا کاربران به هنگام استفاده از این محصول با چنین مشکلی مواجه شدند می‌توانند به بررسی برخی موارد همچون بررسی جریان برق و آب و گاز، بررسی و یا مشاهده کد خطا اعلام شده از سوی دستگاه، بررسی برد کنترلی پکیج، بررسی تایمر، برسی ترموستات محصول، بررسی پرشر سوئیچ و دیگر مواردی از این قبیل جهت رفع مشکل اقدام نمایند. با بررسی موارد ذکر شده و همچنین عدم یافتن علت مشکل، می توانید با کارشناسان زبده تماس بگیرید تا در صورت نیاز، قطعه تعمیر یا تعویض گردد.

سر و صدای زیاد پکیج گلدیران

پکیج گلدیران مانند دیگر محصولات مشابه در بازار دارای معایبی بوده که در صورت بروز هر گونه مشکل با ایجاد سر و صداهایی غیر طبیعی به اعلام مشکل پیش آمده می‌پردازد. در صورت مواجه با این مشکل هر گز نباید آن را نادیده گرفت و یا چشم‌پوشی کرد زیرا در صورت بی‌توجهی منجر به بوجود آمدن مشکلات جدی‌تر و هزینه‌هایی هنگفت خواهد شد. پکیج گلدیران در صورت بوجود آمدن مشکل در سیستم سر و صداهایی عجیب و بلند تولید می کند تا افراد و یا کاربر به رفع مشکل و یا خرابی پیش آمده اقدام نماید.

کاربران به جهت رفع و یا بررسی مشکل پیش آمده می‌توانند به بررسی مواردی همچون بررسی فیلتر هوا، بررسی پمپ سیرکولاتور، بررسی دودکش، بررسی فشار آب و دیگر مواردی از این قبیل اشاره نمود. همچنین اگر در هنگام روشن شدن شعله صدایی مانند انفجار شنیده شد باید میزان فشار گاز مصرفی درون دستگاه کم گردد. در صورت عدم رفع مشکل توسط کاربر با افرادی متخصص و کارشناس در رشته تعمیرات این سری از محصولات ارتباط برقرار نموده و هرچه زودتر به بر طرف نمودن این مشکل اقدام نمایید.

روشن نشدن پکیج گلدیران

از دیگر سری معایب پکیج گلدیران می‌توان به روشن نشدن پکیج اشاره نمود که در این صورت دیگر دستگاه قادر به گرم نمودن آب مصرفی و یا گرمایش محیط نبوده و وجود این مشکل برای مصرف‌کننده سخت خواهد بود. جهت بررسی این مشکل و خرابی می‌توانید با بررسی چند مورد ساده به رفع اقدام کرده و یا آگاهی نسبی نسبت به مشکل داشته باشید. از سری موارد مورد بررسی جهت آگاهی و یا رفع آن می‌توان به مواردی همچون اطمینان از سالم بودن پریز برق مورد استفاده برای دستگاه، بررسی جریان برق، اطمینان از تنظیمات پکیج، اطمینان از هرگونه قطعی در روند پکیج، اطمینان از باز بودن شیر اطمینان پکیج و دیگر مواردی از این قبیل اشاره نمود. اگر با بررسی این موارد متوجه خرابی دستگاه نشدید باید با متخصصی ماهر و زبده در کار خود ارتباط برقرار نمایید تا به رفع مشکل دستگاه شما بپردازد و از هرگونه خطرات پیش رو جلوگیری نماید.

خاموش شدن مکرر و یا ساعتی پکیج گلدیران

یکی دیگر از معایب پکیج گلدیران که برخی از کاربران از آن شکایت دارند، خاموش شدن مکرر این سیستم است.

در صورت مشاهده این مشکل و یا خرابی و بی‌توجهی به آن منجر به افزایش قبوض آب و برق می شود و همچنین می تواند مشکلات دیگری را در پی داشته باشد.

از سری مشکلاتی که منجر به خاموش شدن مکرر و ساعتی پکیج گلدیران خواهد شد، می‌توان به مواردی همچون خرابی سنسورها، معیوب بودن ترموستات، تنظیم نبودن شعله، رسوب گرفتن در مبدل اصلی و ثانویه، افت فشار مدار به علت نشتی در سیستم پکیج، خرابی برد کنترل پکیج، هوا داشتن مدار بسته پکیج، خرابی و یا کثیف بودن شعله و گرفتگی و انسداد دودکش و یا غیر استاندارد بودن دودکش اشاره نمود.

نتیجه‌گیری

علی رغم دارا بودن برخی معایب پکیج گلدیران، این سیستم گرمایشی از بهترین پکیج های گرمایشی موجود در بازار است؛ زیرا عملکرد فوق العاده ای داشته و راندمان مطلوب این سیستم ها سبب می شود تا انتخاب بسیاری از افراد تلقی گردد. برای خرید بهترین پکیج گلدیران می توانید با شماره های درج شده در سایت و فروشگاه اینترنتی بهارتهویه تماس حاصل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *