سرمایشی

مقایسه کولر گازی ایوولی با جنرال

مقایسه کولر گازی ایوولی با جنرال

کولر‌های گازی یکی از سیستم‌های کاربردی بوده که برای فصول گرم سال انتخاب بسیار مناسبی هستند. شرکت‌های تولید کننده بسیاری به تولید کولر‌های گازی اقدام نموده‌اند. همه کولر‌های گازی یک عملکرد را داشته و تنها تفاوت در تجهیزات به‌کار برده شده آن‌ها است. برای خرید کولر گازی باید مطابق با نیاز خود دست به انتخاب بزنید. در این مقاله قصد داریم به مقایسه کولر گازی ایوولی با جنرال بپردازیم.

فاکتور‌های مهم در انتخاب برند کولر‌های گازی

در ابتدا برای شروع مطلب و قبل از مقایسه دو برند کولر‌های گازی ایوولی و جنرال به بیان فاکتور‌های مهم در انتخاب برند‌های کولر‌های گازی می‌پردازیم.

موتور کمپرسور کولرگازی اسپلیت

ایران دارای موقعیت‌های جغرافیایی متنوعی بوده و به همین دلیل باید یک کولرگازی مناسب با یک کمپرسور مطلوب را انتخاب نمود. برای مثال مناطق جنوب و شمال کشور همچون اهواز، شمال و قم دارای آب‌و‌هوایی گرمسیر و شرجی بوده و به همین دلیل از کولر‌های گازی با کمپرسور‌های روتاری تروپیکال، پیستونی و اسکرال کاربرد دارد. همچنین در مناطقی با آب‌و‌هوای معتدل کولر‌های گازی با کمپرسور روتاری معمولی و یا اینور‌تر معمولی نیز کاربرد دارد.

مصرف برق کولر گازی

هر یک از شرکت‌های تولید کننده کولر‌های گازی متناسب با تجهیزات بکار رفته در سیستم‌های خود دارای مصارف انرژی متفاوتی هستند. از این‌رو باید در انتخاب برند و مدل کولر‌های گازی دقت داشته باشید. البته بطور کلی می‌توان به این نکته اشاره نمود که، سیستم کولر‌های گازی مجهز به اینور‌تر در تمامی برند‌های شرکت‌های متفاوت از انرژی مصرفی پایینی برخوردار بوده و کولر‌های گازی با سیستم‌های معمولی از مصرف برق بالایی برخوردار هستند.

کیفیت دستگاه کولر گازی

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌ها در انتخاب کولر‌های گازی می‌توان به کیفیت آن دستگاه اشاره نمود. کیفیت یک دستگاه بیانگر تمامی قطعات به‌کار رفته شده در آن است. برای مثال قطعاتی همچون کمپرسور، موتور فن و سایر قطعاتی از این قبیل از چه برندی بوده و از چه کیفیتی برخوردار بوده بسیار حائز اهمیت است.

طراحی و زیبایی کولرگازی

یکی دیگر از نکاتی که در دیدگاه بسیاری از کاربران اهمیت داشته، می‌توان به‌ظاهر سیستم اشاره نمود. خصوصا این نکته در نظر خانم‌ها بسیار اهمیت داشته و یکی از گزینه‌های آن‌ها به هنگام خریداری است.

خدمات پس از فروش در ایران

از دیگر موارد مهم می‌توان به خدمات پس از فروش آن شرکت در ایران را اشاره نمود. زیرا در صورت هرگونه مشکل و خرابی دستگاه و در صورت عدم یک نمایندگی معتبر از آن سیستم در کشور می‌تواند منجر به ایجاد هزینه‌هایی هنگفت شود.

فاکتورهای مهم خرید کولر گازی
فاکتورهای مهم خرید کولر گازی

بررسی مقایسه کولر گازی ایوولی با جنرال

کولرگازی ایوولی تحت لیسانس ایتالیا بوده که در چین تولید شده و کولرگازی جنرال نیز در چین تولید شده است. در این قسمت از مطلب می‌خواهیم به مقایسه دو برند معتبر و شناخته شده ایوولی و جنرال بپردازیم و آن‌ها را در چند فاکتور و یا پارامتر بررسی نماییم.

مقایسه کمپرسور کولرگازی ایوولی با کمپرسور کولر گازی جنرال

در این مورد باید بیان نمود که هر دو آن‌ها متناسب با هر منطقه جغرافیایی دارای کمپرسور‌های همسانی بوده و از کیفیت و بازدهی مشابهی برخوردار هستند. می‌توان چنین اشاره نمود که هر دو آن‌ها دارای موتور کمپرسور‌های تروپیکال جی‌ام سی‌سی در مناطق گرمسیر و مجهز به کمپرسور‌های اینور‌تر در مدل‌های اینور‌تر هستند.

مقایسه مصرف برق کولرگازی ایوولی با کولرگازی جنرال

کولر‌های گازی از برند ایوولی دارای سیستم‌هایی همچون بورد بیرونی در مدل‌های معمولی و بورد هوشمند در مدل‌های اینور‌تر برخوردار هستند. به همین دلیل در مقایسه با کولر‌های گازی جنرال و به‌اندازه‌ای نا‌محسوس از مصرف انرژی پایین‌تری برخوردار است.

مقایسه طراحی و زیبایی کولرگازی ایوولی با کولرگازی جنرال

از دیگر مقایسه‌های میان کولرگازی ایوولی با کولر گازی جنرال می‌توان چنین بیان نمود که طبق نظرسنجی‌های انجام شده میان کاربران کولرگازی ایوولی رای بیش‌تری آورده است. البته باید به این نکته اشاره نمود که هر یک از برند‌ها طراحی‌های مختص به خود را داشته و در رده خود منحصر‌به‌فرد هستند.

مقایسه آپشن‌های کاربردی کولرگازی ایوولی با کولرگازی جنرال

از مزیت‌ها و آپشن‌های هر دو برند از کولر‌های گازی می‌توان به مواردی همچون حالت خواب آرام و دمپر‌های برقی فیلتر‌های اچ دی را اشاره نمود. کولرگازی ایوولی در مقایسه با کولرگازی جنرال در مواردی همچون مجهز به حالت تمیز کننده‌ی خودکار در مدل‌های اینور‌تر، قابلیت اتصال به وای فای و اتو ری استارت برتری دارد.

نتیجه‌گیری

در این مطلب به بیان مقایسه کولرگازی ایوولی با جنرال اقدام نمودیم و شما می توانید با مطالعه این مطلب، دید بهتری نسبت به این دو کولر گازی داشته باشید. چنانچه قصد خرید کولر اسپلیت برای محیط مد نظر خود را دارید، پیشنهاد می کنیم با شماره های موجود در سایت بهارتهویه تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاوران ما در این زمینه بهره مند شوید. همچنین در این مجموعه می توانید بهترین سیستم های تهویه مطبوع را با بهترین قیمت و گارانتی اصلی خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *