سرمایشی

معرفی بهترین کولرهای گازی سامسونگ + مدل و ویژگی ها

معرفی بهترین کولرهای گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ یکی از بزرگ‌ترین و پرفروش‌ترین شرکت‌ها به خصوص در حوزه کولر‌های گازی است. کیفیت بالا و طراحی زیبای کولر‌های گازی شرکت سامسونگ سبب شده تا این متقاضیان فراوانی در بازار داشته باشد. در این مقاله قصد داریم تا چهار مدل از معرفی بهترین کولرهای گازی سامسونگ را به شما معرفی کرده و مشخصات هریک را شرح دهیم. با ما همراه باشید.

بهترین کولرهای گازی سامسونگ کدامند؟

همان طور که می دانید، کولر گازی سامسونگ در انواع و مدل های مختلف و با ظرفیت های گوناگونی طراحی و به بازار عرضه شده اند. چنانچه قصد خرید بهترین کولرهای گازی سامسونگ را دارید، باید به مواردی همچون موقعیت جغرافیایی، محیط مورد نظر برای نصب کولر گازی، تعداد افراد موجود در فضا و مواردی از این قبیل توجه داشته باشید.

اما به طور کلی در ادامه ما 4 تا از بهترین کولرهای گازی سامسونگ را به شما معرفی می کنیم:

کولر گازی 24000 سامسونگ AR24MQFRBWK/FA

اولین مدل کولر گازی سامسونگ که قصد معرفی آن را کولر گازی سامسونگ 24000 سرد و گرم مدل AR24MQFRBWK/FA است. کولر گازی 24000 سامسونگ AR24MQFRBWK/FA از کمپرسور روتاری T۱ همراه با کیت اینورتر برخوردار است که علاوه برافزایش بازدهی سرمایشی و گرمایش به صرفه‌جویی در مصرف انرژی نیز کمک می‌کند. از دیگر ویزگی‌های مثبت این محصول می‌توان به ساختار ظاهری مدرن و زیبا، حمل و جابجایی راحت، عملکرد آرام و کم صدا و مصرف بهینه این کولرگازی اشاره کرد.

همچنین دیگر ویژگی‌های کولرگازی اینورتر سامسونگ مدل AR۲۴MQFRBWK/FA  عبارتند از:
–  نمایشگر دمای محیط بر روی پنل داخلی
–  برخوردای از کندانسور‌های مسی دو لایه که علاوه بر ویژگی انتقال حرارت بسیار بالا، در برابر خوردگی بسیار مقاوم است.
–  دارای فیلتر سه لایه آنتی‌باکتریال: این فیلتر توانایی جذب گرد و غبار و باکتری‌های آلرژی‌زا در محیط را تا ۶۰ درصد دارد
–  مجهز به تکنولوژی Fast Cooling: با فعال شدت این قابلیت کمپرسور و موتور فن داخلی به مدت زمان ۳۰ دقیقه با حداکثر توان خود به فعالیت می‌پردازد تا به سرعت دمای محیط به دمای تنظیم شده توسط فرد برسد.
–  مجهز به تکنولوژی خواب راحت (Good Sleep)
–  دارای قابلیت تنظیم و کنترل توزیع جریان‌های هوای سرد و گرم به شکل چهار جهت در محیط
–  دارای قابلیت حالت خواب راحت
 – دارای قابلیت حالت رطوبت زدایی
–  استفاده از گاز مبرد R۴۱۰a
 – مجهز به تکنولوژی Auto Changeover
–  مجهز به سیستم شستشوی خودکار پنل داخلی
–  مجهز به سیستم راه‌اندازی مجدد خودکار

کولر اسپلیت اینورتر سامسونگ ویندفری مدل AR24TSEAFWK/JO

کولر گازی ویندفری سامسونگ، محصولی هوشمند با قابلیت تأمین سرمایش و گرمایش است. کولر گازی اینورتر سامسونگ ویندفری مدل AR24TSEAFWK/JO علاوه بر حالت سرمایش بدون باد مزاحم، قابلیت متصل شدن به وای فای و کنترل از راه دور را نیز دارا است. همچنین این محصول برای محیط‌هایی با آب و هوای معتدل و با مساحت حداکثر ۴۵ انتخاب خوبی است. از قابلیت‌ها و ویژگی‌های کولرگازی اینورتر سامسونگ ویندفری مدل AR24TSEAFWK/JO  می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
– قابلیت فناوری ویندفری: این قابلیت که یکی از جدیدترین فناوری‌های استفاده شده در کولر‌های گازی سامسونگ است حالت سرمایش بدون باد مزاحم است که از از طریق ۲۳۰۰۰ منفذ در ابعاد میکرو، هوای خنک را بدون سر و صدا در محیط پخش می‌کند تا افراد از پرتاب مستقیم باد سرد اذیت نشوند. علاوه بر این، قابلیت ویند فری محیط وسیع‌تری را به طور یکنواخت خنک کرده و نسبت به خنک کنندگی سریع تا ۷۷ درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند.
 –  خنک کنندگی سریع: در این محصول قابلیت خنک کنندگی سریع با استفاده از تکنولوژی Digital Inverter Boost سبب افزایش خنک‌سازی محیط تا ۴۳ درصد می‌شود.
–  حالت خنک کنندگی خودکار
 –  قابلیت اسمارت ثینک: این قابلیت سبب می‌شود تا شما بتوانید دمای خانه و محیط کار خو را از راه دور کنترل کنید.
 – استفاده از فیلتر مراقبت سه‌گانه
–  قابلیت پاکسازی خودکار ۳ مرحله‌ای
 –  استفاده از فیلتر Easy Filter Plus: استفاده ازفیلتر Easy Filter Plus سبب تمیز نگه داشتن مبدل حرارتی و همچنین وجود پوشش ضد باکتریایی سبب پاکسازی هوا و محیط در برابر آلودگی‌ها می‌گردد.
–  تقویت‌کننده اینورتر دیجیتال: این قابلیت سببکاهش میزان صدای کولر گازی و کاهش مصرف انرژی تا ۷۳ درصد می‌شود
 – استفاده از گاز مبرد R۴۱۰a دوست دار محیط زیست
–  کمپرسور BLDC: اصلی‌ترین ویژگی این کمپرسور بازدهی بالای آن نسبت به کمپرسور‌های On/Off است که باعث می‌شود تا مصرف انرژی ۲۵ درصد کاهش پیدا کند.
–  حالت ECO: حالت ECO با استفاده کمتر کمپرسور سبب افزایش صرفه‌جویی در مصرف انرژی و هزینه‌ها می‌شود
–  حالت خواب راحت: قابلیت حالت خواب راحت با کنترل دما و تنظیم رطوبت محیط به حفظ دمای هوای مطلوب کمک کرده و در نتیجه باعث می‌شود تا شما خوابی راحت و لذت بخش داشته باشید.

کولرگازی اینورتر سامسونگ مدل AR18TSHZJWK/JO

کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل با قابلیت دو جانبه سرمایش و گرمایش محصولی به روز با ساز و کاری پیشرفته است که برای محیط‌هایی با آب و هوای متعادل بسبار مناسب است. همچنین این محصول می‌تواند برای محیط‌هایی با حداکثر ۳۵ مترمربع نظیر خانه‌های مسکونی، اداره‌ها و دفاتر کار انتخاب خوبی باشد.
کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل AR18TSHZJWK/JO به علت استفاده از فناوری اینورتر دیجیتال ۸ قطبی دما هوای محیط در مصرف انرژی بسیار صرفه‌جویی می‌کند. این محصول همچنین با داشتن طراحی ظاهری شیک و زیبا در ارتقای سطخ زیبایی دکوراسیون محیط نقش به سزایی دارد.

از دیگر قابلیت‌های کولرگازی اینورتر سامسونگ مدل AR18TSHZJWK/JO  می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
–  خنک کنندگی سریع: این قابلیت در کولرگازی اینورتر سامسونگ مدل AR18TSHZJWK/JO با استفاده از تکنولوژی Digital Inverter BOOST سبب افزایش سرعت خنک‌سازی محیط تا ۴۳ درصد می‌شود. همینطور این محصول با ۱۵ درصد فن بزرگتر، ۱۸ درصد ورودی عریض‌تر و ۳۱ درصد تیغه پهن‌تر، تا مسافت ۱۵ متر به طور گسترده هوای خنک را منتشر می‌کند.
–  تقویت‌کننده اینورتر دیجیتال: این قابلیت سبب کاهش میزان صدای کولر گازی و کاهش مصرف انرژی تا ۷۳ درصد می‌گردد.
–  برخورداری از کندانسور‌های مسی دو لایه که علاوه بر ویژگی انتقال حرارت بسیار بالا، در برابر خوردگی بسیار مقاوم است.
–  دارای فیلتر سه لایه آنتی‌باکتریال: این فیلتر می‌تواند از ورود گرد و غبار و باکتری‌های آلرژی‌زا به محیط تا ۶۰ درصد جلوگیری کند.
– استفاده از گاز مبرد R۴۱۰a: استفاده از این گاز برای محافظت از لایه ازن و کاهش گرمایش جهانی
–  نمایشگر دمای محیط بر روی پنل داخلی
– دارای فن سه دور تنظیم باد خروجی
– سیستم شستشوی اتوماتیک اواپراتور
– تمیزکننده خودکار
– حالت ECO
– حالت خواب راحت

کولرگازی اینورتر سامسونگ مدل AR24TSHZJWK/JO

کولر گازی اینورتر ۲۴۰۰۰ سامسونگ مدل AR24TSHZJWK/JO با عملکرد دو جانبه سرمایشی و گرمایشی علاوه بر طراحی ظاهری زیبا و‌ایده‌آل از ابعاد مناسب و کاربردی، نصب و جاگیری آسان نیز برخودار است. کولر گازی اینورتر سامسونگ ۲۴۰۰۰ مدل AR24TSHZJWK/JO با ظرفیت سرمایشی ۲۲۰۰۰ و ظرفیت گرمایشی ۲۵۲۰۰ بی‌تی‌یو بر ساعت یکی از مناسب‌ترین گزینه‌ها در جهت ایجاد سرمایش و گرمایش در آب و هوای معتدل و محیط‌هایی با مساحت حداکثر ۳۴ الی ۴۵ مترمربع نظیر ساختمان‌های مسکونی، محیط‌های تجاری و اماکن اداری است. این محصول به فناوری اینورتر مجهز است که همین قابلیت سبب کاهش میزان مصرف انرژی تا ۷۳ درصد، افزایش بازدهی عملکرد کولرگازی و کاهش صدای آن می‌شود.

کولر گازی اینورترسامسونگ مدل AR24TSHZJWK/JO از فین‌هایی با فناوری بالا برخودار است که با افزایش بازدهی مبدل حرارتی، از استهلاک زود هنگام دستگاه جلوگیری کرده و عملکرد سیستم تهویه را نیز به لحاظ کیفیت افزایش می‌دهد. همچنین کولر گازی اینورتر سامسونگ دارای دو نوع با وای فای و بدون وای فای طراحی و تولید شده‌اند و مدل AR24TSHZJWK/JO از نوع دوم یعنی بدون وای فای است.

از دیگر ویژگی‌ها و مزایای کولر گازی اینورتر سامسونگ مدل AR24TSHZJWK/JO می توان به موارد زیر اشاره نمود:


–  دارای رده انرژی B
–  برخوداری از برق مصرفی تک فاز
–  مجهز به کمپرسور پرقدرت روتاری (BLDS)
–  دارای قابلیت خنک کنندگی سریع
–  دارای قابلیت تمیز کنندگی خودکار
–  دارای حالت خواب راحت و قابلیت کنترل دمای محیط
–  دارای حالت ECO با قابلیت صرفه‌جویی در انرژی
–  استفاده از گاز مبرد R۴۱۰a برای حفاظت از محیط زیست
–  برخورداری از بدنه مستحکم و مقاوم در برابر خوردگی، فرسایش، زنگ زدگی و ضربات فیزیکی
–  سرویس و نگهداری آسان و کم هزینه

سخن آخر

در این مقاله چهار تا از بهترین مدل کولر گازی سامسونگ را به شما معرفی کردیم. اما خوب است قبل از انتخاب و خرید کولر‌های گازی سامسونگ به چند نکته نیز توجه کنید. اولین نکته این است که باید به آمپر (A) برق مصرفی کولر‌های گازی سامسونگ با توجه به توان کنتور برق واحد خود قبل از خرید دقت کنید. دومین نکته این است که به هیچ عنوان پس از تحویل گرفتن کولرگازی سامسونگ خریداری شده، دست به بسته‌بندی آن نزنید بلکه با مرکز خدمات مجاز نصب شرکت سامسونگ برای ارسال نصاب جهت نصب محصول تماس بگیرید.

و آخرین نکته این است که برای کاهش میزان مصرف برق کولرگازی خود، دمای دستگاه را همیشه بر روی ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم کنید. چراکه این کار سبب خاموش شدن کمپرسور به طور متناوب شده و در نتیجه میزان برق مصرفی شما کاهش می‌یابد. همچنین باید این نکته را نیز ذکر کنیم که اگر به طور جدی قصد خرید کولر گازی سامسونگ را دارید حتما با مشاورین ما در این حوزه مشورت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *