سرمایشی

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

کولر‌های گازی ایستاده در دسته کولر‌های پرکاربرد قرار دارند که برای محیط‌هایی با متراژ بالا مناسب هستند. این مدل از کولر‌ها در برند‌های متفاوتی تولید شده و طرفدارانی بسیار دارند. کاربران به هنگام خریداری هر یک از برند‌ها و مدل‌های موجود در بازار می‌توانند از راهنمای خرید کولرگازی ایستاده و یا مشورت با افراد ماهر در این حرفه استفاده نمایند. در این ‌مقاله قصد داریم به توضیحاتی در ارتباط با نکات مهم خرید کولر گازی ایستاده بپردازیم.

انواع کولر گازی ایستاده

کولر‌های گازی ایستاده در دو مدل کولر گازی ایستاده سرمایشی و کولر گازی ایستاده سرمایشی و گرمایشی وجود دارند. کولر‌های گازی ایستاده در مقایسه با سایر سیستم‌های سرمایشی از کاربرد‌های بیش‌تری برخوردار هستند. نوع دوم کولر‌های گازی ایستاده از کارایی و راندمان بیش‌تری دارند. زیرا این مدل در تمام فصول سال کاربرد داشته و می‌توان از دو حالت سرمایشی و گرمایشی آن استفاده نمود. کولر‌های گازی ایستاده به دلیل دارا بودن موتور اینور‌تر در دسته کولر‌های کم‌مصرف قرار می گیرند. این محصول از کیفیت و بازدهی مطلوبی برخوردار بوده و در محیط‌های بسیاری کاربرد دارد.

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده
راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

مهم‌ ترین ویژگی کولر‌های گازی ایستاده

کولر‌های گازی ایستاده از ویژگی‌ها و مزایای بسیاری برخوردار بوده که در این قسمت از مطلب به بررسی مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌پردازیم.

از ویژگی‌های کولر‌های گازی ایستاده می‌توان به مواردی همچون داشتن ظاهری زیبا و منحصر‌به‌فرد، مجهز به کمپرسور‌های اسکرال پرقدرت، مصرف میزان انرژی پایین، مجهز به فیلتر تصفیه هوا و داشتن خوشبوکننده، قابلیت رطوبت‌زدایی بالا، برخورداری از صدای کم‌و استهلاک کم‌ و برخورداری از قدرت بالا برای سرمایش و گرمایش اشاره نمود.

همچنین این مدل از کولر‌های گازی به دلیل طراحی آن از ابعاد و حجم بزرگ‌تری نسبت به کولرهای گازی دیواری برخوردار بوده و قابل استفاده در محیط‌هایی با متراژ‌های بالا است. از مهم‌ترین کاربرد‌های این دستگاه در محیط‌هایی همچون اماکن صنعتی، مذهبی و مجتمع‌های گوناگون رفاهی و تجاری است. البته می‌توان به نکته اشاره نمود که این کولر در دسته کولر‌های صنعتی قرار‌ می گیرند. ضمن آنکه خوب است بدانید که اغلب این کولرهای گازی ایستاده، دارای ظرفیت بالایی هستند؛ به همین دلیل استفاده از آن ها در محیط های کوچک مقرون به صرفه نیست.

مزایای خرید کولر گازی ایستاده

از مزایای خرید کولر‌های گازی ایستاده می‌توان به مواردی همچون ظرفیت سرمایش بالا، ظرفیت گرمایش بالا، مجهز به فیلتر‌های تصفیه‌ی هوا و البته یون‌زدایی، امکان تعویض فیلتر‌های تعبیه شده در سیستم محصول، مجهز به سیستم کنترل از راه دور، امکان پرتاب باد در چهار جهت، برخورداری از نمایشگر دیجیتال به دلیل نمایش دمای محیط، مجهز به انواع کمپرسور‌های اسکرال، پیستونی و البته روتاری و دیگر مواردی از این قبیل اشاره نمود.

همچنین این سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی به تکنولوژی و فناوری پیشرفته مجهز هستند. کولر‌های گازی ایستاده در مقایسه با سایر سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی موجود در بازار از مزایای بیش‌تری برخوردارند و قدرت قابل توجهی دارند.

تفاوت کولر گازی دیواری و ایستاده

در این قسمت از مطلب راهنمای خرید کولر‌ گازی ایستاده قصد داریم به تفاوت کولرگازی دیواری و کولرگازی ایستاده بپردازیم. کولر‌های گازی ایستاده به دلیل برخورداری کمپرسورهای قدرتمند، اغلب مصرف برق بیشتری نسبت به کولرهای گازی دیواری دارند.

همچنین لازم به ذکر است که فن کولر گازی ایستاده در مقایسه با کولر اسپلیت های دیواری، صدای بیشتری را حین کارکرد تولید می کند.

راهنمای خرید کولر گازی ایستاده
راهنمای خرید کولر گازی ایستاده

ظرفیت‌ های کولر گازی ایستاده

برای بهره‌مندی از مزایا و ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد این دستگاه باید به ظرفیت آن و متراژ و مساحت محیط دقت نمایید. زیرا اگر میان ظرفیت و مساحت محیط تناسبی وجود نداشته باشد، سیستم حالت مطلوب خود را از دست داده و عملکرد مناسبی نخواهد داشت. برای مثال اگر کولر‌های گازی ایستاده ظرفیت کم‌تری نسبت به محیط داشته باشند، قابلیت سرمایشی و گرمایشی دستگاه کاهش می‌یابد. کولر‌های گازی ایستاده دارای ظرفیت‌های ٣٦٠٠٠، ٤۵٠٠٠، ٦٠٠٠٠ و ٩٠٠٠٠ است. این ظرفیت‌ها به ترتیب برای محیط‌هایی با حداکثر متراژ همچون ٧٠، ٨٠، ١٢٠، ١۵٠ مناسب است.

قیمت کولر‌های گازی ایستاده

کولر‌های گازی ایستاده به دلیل برخورداری از ظرفیت‌ها و برند‌های متفاوت از قیمت‌های متنوعی برخوردار هستند. به همین علت قیمت ثابت برای این دسته از محصولات سرمایشی و گرمایشی وجود ندارد. به ‌منظور اطلاع از قیمت کولر‌های گازی ایستاده و اطلاعات بیش‌تر در‌این‌باره می‌توانید با شماره های موجود در سایت بهارتهویه تماس گرفته و ضمن دریافت مشاوره های مفید، خرید خود را نیز صورت دهید.

خرید کولر گازی ایستاده اصل

یکی از دغدغه‌های بسیار کاربران انتخاب محصولی مرغوب و با‌کیفیت مطلوب است. به همین دلیل در ابتدا باید مراکز و شعبه‌های معتبر را در نظر داشته و سپس به خرید محصول اقدام نمایید. همچنین در نظر داشته باشید از برند‌ها و یا شرکت‌هایی سیستم خود را خریداری نمایید که گارانتی ارائه می‌دهند. زیرا گارانتی به معنای اعتماد آن شرکت از محصولات خود بوده و این اعتماد را به مشتریان خود انتقال می‌دهد.

از مهم‌ترین موارد برای انتخاب یک محصول می‌توان به مواردی همچون قیمت مناسب، کیفیت اصل، ارائه گارانتی فروش، برخورداری از مشاوره رایگان و ارسال به تمامی نقاط کشور را اشاره نمود. پس می‌توان این‌گونه بیان نمود که انتخاب یک محصول با اصالت و با‌کیفیت از یک فرمول خاص پیروی نکرده و تنها با بررسی این چند مورد می‌توانید، سیستم مورد نظر خود را خریداری نمایید.

چنانچه قصد خرید کولر گازی ایستاده را دارید، می توانید نمونه های متعددی را در فروشگاه اینترنتی بهارتهویه بیابید. در این فروشگاه تمامی محصولات به صورت اورجینال و با گارانتی اصلی ارائه می شوند و می توانند تجربه خرید لذت بخشی را از آن خود کنید.

‌کولر‌های گازی ایستاده و یه همان اسپیلت‌های ایستاده کارکردی همچون کولر‌های گازی دیواری داشته، اما طراحی آن به‌صورت ایستاده است. از کولر‌های گازی ایستاده سرمایشی و گرمایشی می‌توان برای تمام فصول سال استفاده نمود. این سیستم‌های منحصر‌به‌فرد به دلیل کارایی مطلوب و بازدهی بالا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار‌گرفته‌اند. عمدتا بیش‌ترین کاربرد این سیستم‌های سرمایشی و گرملایشی در محیط‌های تجاری و صنعتی است. زیرا به هنگام کارکرد از صدای بیش‌تری در مقایسه با کولر‌های گازی دیواری برخوردار هستند. کولر‌های گازی ایستاده در بسیاری از برند‌ها با ظرفیت‌های ٣٦٠٠٠ تا ٩٠٠٠٠ تولید و طراحی شده‌اند.

باید‌ها و نباید‌های خرید کولر گازی ایستاده

هنگامی که می‌خواهید یک کولر گازی ایستاده خریداری نمایید، باید به بررسی برخی نکات اقدام نمایید. از مهم‌ترین باید‌ها و نباید‌های خرید کولر گازی ایستاده می‌توان به مواردی همچون در نظر گرفتن شرایط آب‌و‌هوایی، متراژ محیط، موقعیت ساختمان و بودجه تعیین شده اشاره نمود. این مدل از سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی برای خانه‌های مسکونی با متراژ پایین مناسب نبوده و بیش‌تر در محیط های تجاری و صنعتی کاربرد دارد. همچنین به دلیل تولید گرما این محصول به هنگام کارکرد توصیه شده که در موقعیتی مناسب قرار گیرد.

نتیجه‌گیری

در این مطلب سعی داشتیم راهنمای خرید کولر‌ گازی ایستاده را در اختیار شما قرار دهیم. کاربران به هنگام خریداری با بررسی نکات و موارد گفته شده در این مطلب می‌توانند انتخابی دقیق و صحیح داشته باشند. همچنین در صورت هر‌گونه سوال و ابهام می‌توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *