گرمایشی

دکمه ریست پکیج بیتا کجاست؟

دکمه ریست پکیج بیتا کجاست؟ پکیج‌های گرمایشی شرکت بوتان از بهترین و پرفروش‌ترین تجهیزات حرارتی جهت ایجاد گرمایش مطلوب و تامین آب گرم فوری و فراوان هستند. در میان مدل‌های مختلف از پکیج‌های ساخت شرکت بوتان، پکیج مدل بیتا از نمونه‌های پرکاربرد و باکیفیت است. با این وجود ممکن است در برخی موارد و طی مدت زمان کارکرد دستگاه، بروز خطاهایی در عملکرد پکیج گرمایشی، کاربر را به ریست کردن و راه اندازی مجدد سیستم وا دارد. بسیاری از خطاها و ایرادات مربوط به کارکرد پکیج بیتا بوتان را می‌توان تنها با ریست کردن دستگاه از بین برد.

بنابراین ریست کردن و امکان شروع مجدد دستگاه برای انجام عملیات خود، راهکاری ساده جهت رفع ایرادها و ارورهای به وجود آمده محسوب می‌شود. به همین خاطر ریست کردن و اطلاع از محل تعبیه دکمه ریست در پکیج بیتا بوتان به عنوان یکی از پرفروش‌ترین و پرکاربردترین محصولات ساخت این شرکت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر شما هم به دنبال جواب این سوال هستید که “دکمه ریست پکیج بیتا کجاست؟” تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

ریست کردن پکیج بیتا بوتان

ریست کردن پکیج بوتان با توجه به نوع پکیج صورت می ‌گیرد و با کمک آن می‌توان در موارد متعدد، مشکلاتی مانند عدم تنظیم حرارت دستگاه به شکل صحیح، عدم روشن شدن دستگاه و … را برطرف نمود. بر خلاف پکیج‌های برند ایران رادیاتور و ایساتیس که معمولا دارای دکمه‌ای مختص راه اندازی مجدد هستند، پکیج‌های شرکت بوتان به این دکمه مجهز نشده‌اند.  برای ریست کردن پکیج‌ بیتا بوتان با دقت وارد عمل شوید تا کارکرد دستگاه دچار مشکل نشود. با اطلاع از نحوه ریست کردن پکیج بیتا بوتان می‌توان مشکلات جرئی پکیج را بدون نیاز به سرویس کار در محل، به طور کامل حل نموده و سیستم را برای کارکرد مناسب و اصولی راه اندازی کرد. در ادامه نحوه ریست کردن پکیج بیتا بوتان را توضیح می‌دهیم.

دکمه ریست پکیج بیتا بوتان

اطلاع از نحوه ریست پکیج بیتا یکی از دغدغه‌ها و چالش‌های بسیاری از مشتریان و کاربران این دستگاه‌ها به حساب می‌آید. اما دکمه مربوط به ریست پکیج گرمایشی مدل بیتا بوتان در کدام قسمت از دستگاه تعبیه شده است؟
با توجه به شکل لازم است ولوم دوم از سمت راست را در وضعیت وسط یعنی حالت استندبای قرار دهید تا به این شکل پکیج بیتا بر روی حالت راه اندازی مجدد یا ریست تنظیم شود. توجه داشته باشید که پکیج‌های ساخت شرکت بوتان دکمه ریست خاصی ندارند و فرایند ریست کردن در این دستگاه‌ها به وسیله قرار دادن دکمه ولوم بر روی حالت استند بای امکان پذیر است. به همین جهت لزومی به پیدا کردن دکمه ریست بر روی پنل دستگاه پکیج بیتا بوتان وجود ندارد.

ریست پکیج بیتا ۲۲

پکیج بیتا 22000 از محصولات محبوب و پرفروش برند بوتان است. با ریست کردن این پکیج امکان برطرف شدن بسیاری از مشکلات در روند کارکرد دستگاه فراهم می‌شود. همانطور که گفته شد، دکمه‌ای مختص ریست کردن این دستگاه بر روی بدنه این محصول وجود ندارد و لازم است جهت راه اندازی مجدد سیستم، از دکمه ‌های دیگری در این زمینه کمک بگیرید. ریست کردن این پکیج با استفاده از ولوم دوم سمت راست دستگاه انجام می‌شود. به این منظور، ولوم را در بخش استند بای قرار دهید و منتظر بمانید تا دستگاه به طور کامل ریست شود. ریست شدن پکیج بوتان مدل بیتا ۲۲ نیز مانند سایر دستگاه‌ها ممکن است مدت زمانی به طول بینجامد. لذا لازم است‌ صبر کنید تا این عملیات به طور کامل انجام شود. با پایان فرایند ریست، دستگاه به طور کامل یک دور روشن و خاموش خواهد شد. با پایان ریست دستگاه، تمامی مشکلات جزئی و ارورهای سطحی که با بروز ایرادات نرم افزاری رخ داده‌اند رفع می‌شوند. با این وجود چنانچه پس از خاتمه یافتن روند ریست دستگاه، عملکرد دستگاه همچنان با خطا مواجه بود، بهتر است خیلی زود برای عیب یابی و مرتفع کردن مشکلات احتمالی با سرویس کار ماهر در این زمینه تماس حاصل نمایید.

نکته:

چنانچه کارکرد پکیج بیتا با مشکل مواجه شود، برای ریست کردن کافیست به سراغ دکمه ریست پکیج بیتا بروید و به این منظور ولوم اول از سمت چپ را به سمت خاموش چرخانده و صبر کنید و بعد حالت مورد نیاز را اجرا کنید. اگر خطا دوباره نمایان شود، بهتر است برای رفع مشکل با سرویس کار ماهر تماس بگیرید.
تمامی پکیج‌های دیواری را می‌توان جهت راه اندازی دوباره ریست نمود و کارکرد آن را تجدید کرد. برای این کار ولوم سمت چپ را بپیچانید. به این طریق می‌توان پکیج بیتا را در وضعیت خاموش قرار داد و سپس دوباره به سمت حالت مورد نظر تغییر داد.

چه زمانی به ریست کردن پکیج بیتا نیاز است؟

  • عدم ورود جریان گاز به پکیج: وقتی گاز به پکیج نرسد، بهتر است برای برطرف شدن مشکل دستگاه را ریست کنید. چنانچه مشکل حل نشد، لازم است با سرویس کار پکیج تماس بگیرید.
  • نمایش کد ارور بر روی صفحه نمایشگر: زمانی که کد خطا بر روی نمایشگر پکیج نشان داده شد بهتر است پکیج را ریست کنید. در بسیاری از موارد، ریست کردن پکیج بیتا بوتان می‌تواند کد خطا را از روی نمایشگر پاک کند.
  • کارکرد نامناسب پکیج: چنانچه پکیج در زمان کارکرد خود دچار اشکالات مختلف شود، قطعات تشکیل دهنده آن معیوب شوند و … می‌توان قبل از اعزام سرویس کار، با ریست کردن پکیج مشکل آن را به صورت موقت حل کنید.
  • تغییر در تنظیمات پکیج: وقتی تنظیمات پکیج تغییر یابد لازم است یک بار دستگاه خود را ریست کنید.

نتیجه گیری

همانطور که گفته شد، پکیج بوتان مدل بیتا از پرفروش‌ترین محصولات این شرکت است. در این مقاله شما را با نحوه ریست کردن و دکمه ریست پکیج بیتا بوتان آشنا کردیم. پکیج‌های شرکت بوتان بر روی پنل خود دکمه‌ای مجزا برای ریست شدن ندارند‌‌. با این وجود نبود دکمه ریست به معنی عدم امکان راه اندازی مجدد سیستم نیست. برای این که پکیج بوتان مدل بیتا دوباره راه اندازی شود لازم است ولوم دوم از سمت راست را بچرخانید. با بهره‌ گیری از این روش ساده و قرار دادن ولوم در وضعیت استند بای، پکیج بوتان مدل بیتا ریست خواهد شد. با این حال اگر مشکل پکیج شما با ریست کردن حل نمی‌شود ضروری است که با سرویس کار متخصص در این زمینه تماس حاصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *